22 C
İstanbul
Cumartesi, Mayıs 25, 2024

Gönlü Bol Adam: Aamir Khan

Aamir Khan’ı çoğumuz oynadığı filmlerle ve oyunculuğu ile tanıyoruz. Ama onun en önemli özelliği oyunculuğu değil yardımseverliği. Daha önce de yardımseverliği ile gündeme gelmişti. Bu sefer çok farklı bir şey yaptı ve herkesin kalbine bir kez daha dokunmayı başardı.

Aamir Khan ihtiyacı olan herkese 1 kg un dağıtacağını söyledi. Bazı kişiler bu miktarı az buldukları için almaya gitmediler. Sadece gerçekten ihtiyacı olanlar aldılar. 1 kg unu aldıklarında içinde sadece un olmadığını gördüler. İçerisinde 1375 rupi vardı. Bu sayede bu para gerçekten ihtiyacı olanlara gitmiş oldu. Ne kadar ince düşünceli bir insan olduğunu bu sayede bir kez daha anlamış olduk.

Ben ilk olarak onu Ghajini filmiyle tanımıştım. Normalde Hint filmleriyle pek alakam olmamasına rağmen bu film beni çok etkilemişti. Diğer filmlerini de izledikçe gerçekten Aamir Khan’a hayran kaldım. Her izlediğim filmi kalbime dokunmayı başardı.

Sizlerde izlemediyseniz mutlaka izleyin filmlerini. İzlemeniz için oynadığı filmlerden bir kaç tanesini sizlerle paylaşacağım. Şimdiden keyifli izlemeler dilerim. 🙂

-Her Çocuk Özeldir

-Dangal

-3 İdiots

-Ghajini

-Peekay

READ  Celal Şengör Kimdir?
Hacer Atik
Hacer Atik
22 yaşındayım. Ege Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim görmekteyim. Edebiyata ve kitaplara gönül vermiş bir gencim. :)

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles