3.7 C
İstanbul
Çarşamba, Mart 29, 2023

WhatsApp Çoklu Cihaz Özelliğini Kullanıcılarına Duyurdu!

Evet! WhatsApp… Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması. Geçtiğimiz aylarda uygulayacağı gizlilik sözleşmesi nedeniyle kullanıcılarının canını sıksa da bu hamleden vazgeçerek şöyle bir göğüslerimizi ferahlatmıştı. En azından Türkiye bu sözleşmeden muaf tutulmuştu.

Hemen hız kesmeden devam edelim haberimize. WhatsApp, bir süredir çoklu cihaz özelliği üzerinde çalışmalarını sürdürüyordu. Son günlerde WhatsApp’ın CEO’su Will Chatcart ile Whatsapp’ın sahibi Mark Zuckerberg Whatsapp üzerinden görüntü görüşerek ve mesajlaşarak Whatsapp uygulamasının yeni özelliğini herkese duyurdu. Günlük hayattaki CEO ve patron ilişkileri işte, biz aşar diyelim.

WhatsApp’ta yeni dönem olan çoklu cihaz özelliğiyle birden fazla cihazda sorun yaşamadan kullanılabilir hale gelecek. Bu özellikle bağdaşan, tarayıcı üzerinden erişim sağladığımız WhatsApp Web‘te tüm işlemlerimizi gerçekleştirebiliyorduk. Fakat teknik aksaklıklar yaşanıyordu, artık bu yeni özellikle hiç sorun yaşamadan ana cihazımızda kullandığımız gibi diğer cihazlarda da etkin bir şekilde kullanabiliyor olacağız.

WhatsApp’ın CEO’su Cathcart dediğine göre bu özelliği kullanmak için 2 ay gibi bir süre beklemede kalacağız. İlk etapta, yeni güncelleştirme ile birlikte beta olarak kullanacağımız WhatsApp uygulamasında bazı özelliklerinden kısa süreliğine mahrum kalacağız.

Recep Acethttps://poetauthrecep.blogspot.com/?m=1
5 duyu organlarımla gözlemlediklerimi edebileştirirken kısa ve öz kalmakla idare ediyorum. Sanatsal yönüm, gündelik yaşantılarım içinde ağır basıyor ve bu şekilde bir şeyleri kaleme alabiliyorum.

Related Articles

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles