17.9 C
İstanbul
Cumartesi, Mayıs 25, 2024

Venüs Retrosu Oğlak Burcunda! 2022’de Oğlakları Neler Bekliyor?

Venüs Retrosu Oğlak Burcunda! Ve daha önce de bahsettiğimiz gibi Venüs’ün retro dönemlerinde çok dikkatli olmak gerekir! Bu yazıda bahsettiğimiz tüm etkiler 29 Ocak 2022‘ye kadar etkili olacak. 2022’de Oğlakları Neler Bekliyor? Venüs retrosu ne anlama gelir? Venüs retrosu ne zaman biter? Bu ve benzeri sorularınızın cevaplarını Talin Ağdere’den dinleyeceğiz. Venüs Retrosu Oğlak Burcunda! 2022'de Oğlakları Neler Bekliyor?

Table of Contents

Venüs retro dönemlerinde bazı konuları dikkate almak gerekebilir!

Aşkı, güzelliği, estetiği, parayı, kendimize veya başkasına verdiğimiz değerleri anlatan Venüs Oğlak burcuna girdi. Normal şartlarda Venüs günde 1.5 derece ilerler ve bir burçta 25 gün kalır. Ancak bu kez durumlar farklı.  19 Aralık 2021-29 Ocak 2022 venüs retro günlerinde geri harekete edeceği için 6 Mart 2022’e kadar Oğlak burcunda kalacaktır. Retronun, burcu ve yükseleni oğlak, yengeç, koç, Terazilere etkisi daha fazla.  19 Kasım’daki Ay tutulması dönemi ne gibi konular gelişeceği anlaşılır hale gelecektir.
READ  Jüpiter Balık Burcunda! Jüpiterin Balık Burcuna Etkileri 2022 Yılında Neler Olacak?
Venüs, Oğlak burcunda üçlü yöneticiliğe sahiptir. Önemli ölçüde yaptırım gücü vardır. Bu da ilişkilerin, estetik ve sanat, para, ekonomi gibi konuların öne çıkacağını ifade eder. Özellikle bu süreçlerde bu alanlarda tedbirler alınabilir. Daha gerçekçi yatırımlara ve ilişkilere yönelmek gerekir. Gelenekçi ilişkiler, klasik yatırımlar, sorumluluklar, toplumsal kurallar öne çıkabilir.  Parayı biriktirmek gerekirse kalıcı yatırımlar yapmak, üst düzey kişilerle birlikte olmak, prestijli ilişkiler öne çıkabilir. Venüs para ve ekonomi dışında inşaat, mimar, mühendislik konularını, sanatı, dekorasyon, restorasyon, tarihi binaları, tasarımı, antikaları da anlatabilir.  Bu alanlarla ilgili çalışmalar, organizasyonlar da yapılabilir. Somut değerlere önem verilebilir. Ayakları yere basmak, sağlamcı olmak gerekliliği oluşabilir. Son derece disiplinli çalışmak, mevki sahibi olmaya yönelik konular oluşabilir. Akıllı para harcamak gereken zaman dilimi. Bu dönem sanatsal, yaratıcılık gerektiren çalışmalar adına olumlu da olabilir. Koro, konser, sanatsal projeler vb.. Eski aşklar ortaya çıkabilir. Geçmişle karmik çözülemeyen problemleri ortaya çıkarır. Geçmişte tanıştığınız ya da eski arkadaşlarınızı da görebilirsiniz. Yarım kalmış işleri bitirme fırsatları da olabilir.

Venüs Retro Ne Zaman Başlar, Ne Zaman Biter?

Venüs retro (17-19 Aralık’tan itibaren Ocak 2022 sonuna kadar) tarihlerinde ise, Venüs (Venüs retrodan sonra düzelir)  zorlanacağı için, bu dönemlerde biraz daha soğuk, mesafeli ya da keyifsiz olabilir sevginizi göstermekte zorlanabilirsiniz. Kendinize ve karşınızdaki kişilere değer vermekte problem olabilir. Yalnızlık ve duygusal karışıklıklar yaşanabilir. Sevgiye ilgiye daha çok ihtiyaç duyabilirsiniz Para kazanmak, para harcamak konuları yoğunlaşabilir. Maddi dengesizlik yaşanabilir. Kazançlarda tatminsizlik verebilir. Bu konularda tereddütler artabilir. Kendinizi yetersiz hissettirebilir. Daha fazla hesap kitap yapabilirsiniz. İş, para düşünmek çalışmak, keyif alamamak mümkün olabilir. Duygusal dünyanızı da pek belli etmeyebilirsiniz. Gelenekçi, şekilci fazla kalıplı davranabilirsiniz. İşten çıkarılmalar da olabilir.  Sınırlayıcı, kuralcı, kontrolcü, hesapçı, çıkarcı, melankolik, içe dönük, gelenekçi süreçler olabilirsiniz. Marsın Yay’da olduğu süreçler olduğu için abartılardan, fanatik davranışlardan uzak durulmalı, enerjinizi kontrollü kullanmalısınız. Fazla cesur kararlar ve riskler alabilirsiniz. Rekabete açıksınız. Oğlak eski, Kova yenidir. Venüs Oğlaktaki retro, geçmiş dönemdeki çözülemeyen bazı problemleri çözmek gerekliliğini ortaya çıkarıyor. Oğlak, tertiplemek, hesap etmek inşa etmek anlamındadır bu yüzden bu konuları yeniden hesaplamak düzenlemek gerekliliği vardır. Türkiye haritasına göre, marsın da Yay burcunda olduğunu düşünürsek eğer, bu dönem bankalar, bütçe konuları, mali kuruluşlar, işçiler, emekliler, çalışanlar, devlet personeli, sağlık konuları, uluslar arası ilişkiler önemini arttırabilir. Geçmiş bağlantılı finansal konular, yaşa takılanlar, ekonomi, enflasyon kuru ve daha fazlası bu dönemlerde yeniden düzenlenmesi gerekebilir.  Bu dönemlerde kadın liderlerle ilgili konular daha çok konuşulabilir. Sosyal huzur ve barışı sağlamak, sanatçılarla ilgili konular, kadınların üzerindeki baskılardan (Venüs/Plüton baskıları arttırır) kurtulması (eş baskısı) adına yeni kanun tasarılarının çıkarılması ya da gündeme gelebilir. Hapishanelerle ilgili düzenlemeler olabilir.  Bu dönem kongreler öne çıkabilir.  Ticari anlaşmalarda, adalet sisteminde yeni düzenlemeler oluşabilir. Dünya ülkeleri ile sanat konulu programlar oluşabilir.
READ  Jüpiter’in Burcunuza ve Yükselen Burcunuza Etkileri 2022!

Venüs Retro’nun Geçmişteki Tecrübeleri Neler?

2013 yılının Aralık sonlarından 2014’ün Ocak (Venüs retro 42 gün sürer) sonuna kadar Venüs Oğlak burcunda retro idi, arşivlerden araştırmak isteyenler varsa bu tarihlere bakabilirler. Örneğin, altın o tarihlerde yükselmiş. 21-27 Ocak 2014’te Dolar, Euro (döviz kuru) tarihin en yüksek seviye rekoruna ulaşmış. Görevden almalar, istifalar, görev yeri değişiklikleri gerçekleşmiş, bazı yasa tasarlarında düzenlemeler yapılmış ve tahliyeler gerçekleşmiş vb. Bu dönemlerde benzeri konular oluşabilir.

Venüs Retro Sağlığımızı Nasıl Belirler?

Sağlık: bu dönem böbrekler, Venüs bölgelerinde hassasiyetler oluşabilir. Romatizmalı hastalıklar, dizler, kemiklerde ağrılar, iltihap durumları oluşabilir.  Kemiklerinizi güçlendirin, kolojen takviyesi alabilirsiniz. Venüs retro dönemi mümkünse estetik operasyonlar yaptırmayın. Venüs Retrosu Oğlak Burcunda! 2022'de Oğlakları Neler Bekliyor?

Venüs Retrosunun Burçlara Göre Etkileri! (Yükselen burcunuzu da okumalısınız!)

Venüs retro’sunun tüm burçlara 29 Ocak 2022’ye kadar olan etkilerini aşağıda bulabilirsiniz. Unutmayın burçlarınızı okurken yükselen burcunuzu da okumalısınız!  

Venüs Retro’sunun KOÇ Burçlarına 2022’Deki Etkisi! (Yükseleni KOÇ Olanlar Da Okumalı.)

Koç burcu: İş ve kariyer bağlantılı ilişkiler, mesleki kariyer öne çıkabilir. Üstlerinizle iyi geçinmek olumlu ilişkiler kurmak gerekir. Venüs retro dönemleri ilişki zorlukları öne çıkabilir. Toplum önünde ilişkilerinizle, statünüzle yer alabilirsiniz, herkesin dikkatini toplayabilirsiniz.

Venüs Retro’sunun BOĞA Burçlarına 2022’Deki Etkisi! (Yükseleni BOĞA Olanlar Da Okumalı.)

Boğa burcu: Hayata karşı olumlu bakış açıları geliştirebilirsiniz. Fuar, seminer eğitim programları, farklı çevreler olabilir. Ticari konulara yönelebilirsiniz. Retro dönemi, hukuksal sorunlar, ticari anlaşmalar, eşin akrabalarıyla ilişkilere dikkat etmelisiniz. Kitap, internet satışı gibi çalışmalar olabilir.

Venüs Retro’sunun İKİZLER Burçlarına 2022’Deki Etkisi! (Yükseleni İKİZLER Olanlar Da Okumalı.)

İkizler burcu: Alacak, verecek, satış işleriniz olabilir. Eşinizin ekonomik girişimleri, yatırımları alım satımları oluşabilir. Retro dönemi, finansal konulara dikkat etmek gerekir. Para konusunda endişe taşıyabilirsiniz. Maddi manevi konuda riskten uzak durmalısınız. Risksiz yatırımlara yönelmelisiniz.
READ  Dolunay nedir?

Venüs Retro’sunun YENGEÇ Burçlarına 2022’Deki Etkisi! (Yükseleni YENGEÇ Olanlar Da Okumalı.)

Yengeç burcu: İlişkiler ortaklıklar, sözleşme, alacak verecek işleriniz öne çıkmakta. Evlilik, ortağınız, eşinize ait konular ön planda. Başkalarına bağlı olduğunuz bir süreç. Retro dönemi, ilişkilerde, anlaşmalarda sorunlar oluşabilir. Karşı tarafa fazla dayalı hareket edebilirsiniz. Taşınabilirsiniz.

Venüs Retro’sunun ASLAN Burçlarına 2022’Deki Etkisi! (Yükseleni ASLAN Olanlar Da Okumalı.)

Aslan burcu: Günlük işleriniz yoğunlaşabilir, ofis, ev, işinizi organize edebilirsiniz. Retro dönemi işler yoğunlaşabilir, ayrıntılar detaylar yorabilir. Başkalarının angaryaları üstünüze yıkılabilir. Hijyen, sağlık, beslenme gibi konulara daha fazla dikkat etmeli, evcil hayvanınızın bakımını ihmal etmemelisiniz.

Venüs Retro’sunun BAŞAK Burçlarına 2022’Deki Etkisi! (Yükseleni BAŞAK Olanlar Da Okumalı.)

Başak burcu:   Çocuklar, kurslar, hobiler, spor faaliyetlere gezilere yoğunlaşabilirsiniz. Ailenin bütçesine yönelik konuları ele alabilirsiniz. Retro tarihlerinde, riskli yatırımlara girmeyin.  Aşk, cinsellik, çocuklarla ilgili konularda sorunlar olabilir. Keyiflere ayıracak vaktiniz olsa da yeterince keyif alamayabilirsiniz.

Venüs Retro’sunun TERAZİ Burçlarına 2022’Deki Etkisi! (Yükseleni TERAZİ Olanlar Da Okumalı.)

Terazi burcu: Anneniz, kendi özel hayatınız, yerleşim konuları var. Ebeveynlerin hayatında sorunlar olabilir. Retro dönemi geçmiş bazı sorunları yeniden ele almak ve düzenlemek gerekliliği var. Bu dönem taşınabilir, ev içinde düzenlemeler yapabilir, misafir ağırlayabilirsiniz. İçe dönüksünüz.

Venüs Retro’sunun AKREP Burçlarına 2022’Deki Etkisi! (Yükseleni AKREP Olanlar Da Okumalı.)

Akrep burcu: İnternet çalışmaları, eğitim programları, kurslar, yakınlarınızla iletişim çok yoğun. Satış pazarlama, reklam işleriniz olabilir. Taşınma hazırlıklarına girişebilirsiniz. Retroda, ilişkilere iletişime dikkat etmelisiniz. Akraba, kardeşin hayatında önemli konular olabilir. Motivasyon kazançlara yönelik.

Venüs Retro’sunun YAY Burçlarına 2022’Deki Etkisi! (Yükseleni YAY Olanlar Da Okumalı.)

Yay burcu: Çok yoğun bir enerjiye sahipsiniz. Çok çalışacaksınız, finansal konulara odaklısınız, yatırımlarda yapılabilir, ticari konulara da atılabilirsiniz. Retro tarihlerinde para kazançlar konusunda pazarlık, tatminsizlik, hesapçılık oluşabilir. Fazla statükocu, akıllı para harcamaya meyilli olabilirsiniz.

Venüs Retro’sunun OĞLAK Burçlarına 2022’Deki Etkisi! (Yükseleni OĞLAK Olanlar Da Okumalı.)

Oğlak burcu: Kişisel konular var. Bu dönem sağlığınıza dış görüntünüze bakım, diyetinize daha çok önem verebilirsiniz. Retro tarihlerinde, geçmiş dönemden gelen aşk hikayesi oluşabilir. Aşkta ilişkilerde mesafeli olabilirsiniz. Cimrilik, özensizlik, klasik giyim tarzı oluşabilir. Çocuklarınıza yoğunlaşabilirsiniz. Bu dönem estetik yaptırmayın.

Venüs Retro’sunun KOVA Burçlarına 2022’Deki Etkisi! (Yükseleni KOVA Olanlar Da Okumalı.)

Kova burcu: Ortamdan izole olmak, dernek, cemiyet işlerine yönelmek, ailevi konulara odaklanmak mümkün olabilir. Retro tarihlerinde, hizmet etmek başkalarının faydasına gelişen evrensel çalışmalar yapılabilir. Bir işi oturtmak, düzenlemek, hazırlamak, yazı yazmak, inşa etmek planları olabilir.

Venüs Retro’sunun BALIK Burçlarına 2022’Deki Etkisi! (Yükseleni BALIK Olanlar Da Okumalı.)

Balık burcu: Gelecek planları yapılmakta. Arkadaş, dost, akraba, yakın çevre ile iç içe olabilirsiniz. Toplantılar, ekip çalışmaları yapılabilir. Retro süreçlerinde, hep birlikte ortak amaçlar, evrensel, cemiyet çalışmalarına yoğunlaşabilirsiniz. Sorunlar da çıkabilir.  İşten gelen kazançlarda gecikmeler oluşabilir.  

Peki Balık Burcunu ve Diğer Burçları 2022 Yılında Neler Bekliyor?

Jüpiter’in Balık Burçlarına, Yükselen Burçlarına Göre 2022’Deki Etkileri!

Jüpiter Balık Burcunda! Jüpiterin Balık Burcuna Etkileri 2022 Yılında Neler Olacak?

  Talin Ağdere Astroloji Uzmanı & Yazarı www.astrotalin.com  Instagram: @talinagdere Twitter: @talinagdere Mail: talinagdere@hotmail.com  

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles