16 C
İstanbul
Perşembe, Nisan 18, 2024

Jüpiter’in Burcunuza ve Yükselen Burcunuza Etkileri 2022!

(29 Aralık 2021-11 Mayıs 2022 ve 28 Ekim- 20 Aralık 2022)

Bu yazımızda ise yine Jüpiter ‘in 2022 yılında burçlara olan etkilerini inceleyeceğiz. Fakat bu yazımızda dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da yükselen burçlarınız. 2022 yılında Jüpiter balık burcunda peki bunun burcunuza ve yükselen burcunuza etkileri nasıl olacak? Jüpiter’in burcunuza etkileri neler? Jüpiter’in yükselen burcunuza etkileri neler? Ve tüm diğer sorularınızın cevapları bu yazımızda…

Jüpiter’in KOÇ Burçlarına 2022’deki Etkisi! (Yükseleni KOÇ olanlar da okumalı.)

Koç burcu: En iyisi işleri oluruna bırakmak. Bırakma, gevşeme enerjisi verecek, dinleneceksiniz. Buralardan uzaklaşabilirsiniz. Daha sakin yuvaya dönük olabilirsiniz.  Yurt dışına gidebilirsiniz. Sık şehir çevre değiştirerek izole olabilirsiniz. Meditasyon benzeri çalışmalar yapabilirsiniz. Elinizdeki çalışmaları tamamlayabilirsiniz. Evinize ailenize dönük çalışmalar yapılabilir.  11 Mayıs’tan sonra Jüpiter burcunuza girince canlanacaksınız enerjiniz artacaktır.

READ  Venüs Retrosu Oğlak Burcunda! 2022'de Oğlakları Neler Bekliyor?

Jüpiter’in Boğa Burçlarına 2022’deki Etkisi! (Yükseleni Boğa olanlar da okumalı.)

Boğa burcu: Arkadaşlarla birliktelikler artabilir. Sosyal hayat canlanıyor. Düğün, parti, toplantılara katılabilirsiniz. Cemiyet, dernek, grup çalışmaları yapılabilir. Arkadaşlarınızla nihayet görüşebilirsiniz. Finansal kazanımlar umutlar hedefler konusunda size destek veren yardım eden kişiler sayesinde önemli fırsatlar elde edebilirsiniz. Sosyal çevrenizde artış olur, eşinizin yatırımları artabilir.

Jüpiter’in İkizler Burçlarına 2022’deki Etkisi! (Yükseleni İkizler olanlar da okumalı.)

İkizler burcu: Kariyerde şans var! İşe girebilir, yükselebilir, unvan sahibi olabilir, evlenebilirsiniz. Eğitim amaçlı seyahatler olabilir. Akademik başarı oluşabilir. Ticari faaliyetler oluşabilir. Doktoranızı yapabilirsiniz. Dikkat çektiğiniz, fark edildiğiniz bir dönem. En çok da Şubat, Mart gibi hayatınızda canlılık başlıyor. Bekleyen projeler ilerliyor. Eşin akraba ve ailesiyle daha çok birlikte olabilirsiniz.

Jüpiter’in Yengeç Burçlarına 2022’deki Etkisi! (Yükseleni Yengeç olanlar da okumalı.)

Yengeç Burcu: Yurt dışı konuları gelişebilir. Gerek şehir dışı gerekse deniz aşırı sık seyahate gidebilir, buralardan uzaklaşabilirsiniz. Sempozyum, seminer, workshop, sınavlara katılabilirsiniz. Uluslar arası ticarete adım atabilirsiniz. Akademik eğitim alınabilir. Kitap yazabilir, yayınlayabilirsiniz. Şans eğitimden, ticaretten, hukuktan, uzaklardan, eşin akrabalarından geliyor.

Jüpiter’in Aslan Burçlarına 2022’deki Etkisi! (Yükseleni Aslan olanlar da okumalı.)

Aslan burcu: Resmi dairelerle ilgili işlerinizi çözebilirsiniz. Miras bekliyorsanız gelebilir. Eşinizin, çocuklarınızın, ailenizin paylaşımlarından faydalanabilirsiniz. sigorta, emeklilik, tazminat, prim, burs vb.. para elinize geçebilir. Ruhsal sağlığınız düzelir. Moraliniz, şükretme duygunuz yükselir. Sağlık daha iyi. Tedaviler varsa olumlu ilerler. Eşin geliri artabilir. Psikolojik bir rahatlama var. Finansal durumunuzu düzeltebilir yatırımlara yönelebilirsiniz.

Jüpiter’in Başak Burçlarına 2022’deki Etkisi! (Yükseleni Başak olanlar da okumalı.)

Başak burcu: Karşınızdan gelen destekler var. Arkadaşlarınızdan, eşiniz, dostunuz, ortağınız, avukatınız, danışmanınız, babanızdan aileden gelen destekler içindesiniz. Danışmanlık alabilir sizde verebilirsiniz. Sosyalleşebilir, seyahate çıkabilir, evlenebilir, yasal sorunları çözebilir, mahkemeyi kazanabilirsiniz. Artık son altı yıldan sonra gelişen yeni konular var, yalnız değilsiniz. Sözleşme anlaşmalar taşınmalar hayatınıza girebilir. Ortaklı bir işe girişebilirsiniz.

READ  Şiir Gibi Bir Film: Kelebeğin Rüyası

Jüpiter’in Terazi Burçlarına 2022’deki Etkisi! (Yükseleni Terazi olanlar da okumalı.)

Terazi burcu: Günlük işlerinizi düzenleyebilirsiniz. İşe girebilirsiniz. Etrafınızda sizi destekleyen yardım eden kişiler var. İş bağlantılı kişilerle anlaşabilirsiniz. Sizin ya da etrafınızdaki kişilerin sağlığı düzeliyor. Çevre değişimi yaşanabilir. Baba tarafı akrabalardan destekler görebilirsiniz. Sizin sağlığınız daha iyi olacaktır.  Evcil hayvanlarınızla ilgili sorunlar bitiyor. Ofis şartlarınız düzeliyor.  Ücretiniz artar.

Jüpiter’in Akrep Burçlarına 2022’deki Etkisi! (Yükseleni Akrep olanlar da okumalı.)

Akrep burcu: Aşk hayatında gelişmeler var. Romantizm artıyor. Bu yıl seyahate çıkabilirsiniz. Uzun kısa seyahatler yapabilirsiniz. Ailenizin serveti artabilir. Yatırımlar yapabilirsiniz.  Şans oyunları yüzünüze gülüyor. Abartıya kaçmadan şanslı finansal gelişmeler olabilir.   Bebek sahibi olabilirsiniz. Çocukların hayatında mutlu bir dönem. Yarışmaları kazanabilirsiniz. Daha çok sahnede alkış alabilirsiniz. Spor aktiviteleri, sanatsal çalışmalar konserler oyunlar, sergiler, hobisel faaliyetler keyifli olur.

Jüpiter’in Yay Burçlarına 2022’deki Etkisi! (Yükseleni Yay olanlar da okumalı.)

Yay burcu: Bu yıl biraz dinleniyorsunuz. İçe dönük bir yaşam var. Aileniz ve siz daha huzurlusunuz. Taşınabilirsiniz. Yurt dışından misafirler gelebilir ya da siz gidebilirsiniz. Evde çalışmalar yapılabilir. Evlenebilir ya da çocuk sahibi olabilirsiniz. Ebeveynlerin hayatında önemli konular olabilir. Onların girişimleri  ev yerleşimle ilgili konuları gelişebilir. Daha çok aile toplantıları yapılabilir. Mülk edinmek, yatırım yapmak tarla, bağ bahçe almak mümkün olabilir.

Jüpiter’in Oğlak Burçlarına 2022’deki Etkisi! (Yükseleni Oğlak olanlar da okumalı.)

Oğlak burcu: Yakın çevre, kardeş, akrabaların hayatında güzel şeyler oluyor. Onların girişimleri yolculukları kişisel gelişimleri, taşınmaları, başarıları evlilikleri vb.. olabilir.  Yakınlarınızdan destek gelebilir, sizde onlara edebilirsiniz. Koşulsuz sevgi, yardımlaşmalar oluşur. Eğitimde başarı elde edebilirsiniz. Eğitimcilerle aranız iyi olur. Satış, pazarlama, reklam, ilişkiler alanından şanslar geliyor.  Gezebilir,  yazılar yazabilir, yayınlayabilirsiniz.

READ  Mi?

Jüpiter’in Kova Burçlarına 2022’deki Etkisi! (Yükseleni Kova olanlar da okumalı.)

Kova burcu: Para eviniz canlanıyor. Maddi manevi olarak şanslarınız artıyor. Bu dönemlerde para kazanacaksınız. Yatırım yapabilir, mülk alabilirsiniz. İşlerden gelen kazançlarınız olabilir. İhtiyaçlarınızı daha rahat karşılayabilirsiniz. Gerek grup çalışmalarınızdan gerekse spor faaliyetleri, yazı çalışmaları, dernek, cemiyet, kulüp, ekip işlerinden, yeteneklerden kazançlar artabilir. Gelir getiren kaynaklarınızda artışlar bereket var.

Jüpiter’in Balık Burçlarına 2022’deki Etkisi! (Yükseleni Balık olanlar da okumalı.)

Balık burcu: Nihayet artık Jüpiter burcunuzda! Hem kendi şansınızı kendiniz yaratıyorsunuz hem de karşınızdaki kişilerin şansını da üstünüze çekebilirsiniz.  İstekleriniz yerine gelmeye başlıyor. Koşulları istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Kişisel gelişim programlarını tamamlayabilirsiniz. Kendinizi geliştirebilir, cesaretle güvenle hareket edebilirsiniz. Seyahatlere tatillere çıkabilirsiniz. Eğitime başlayabilir, ticari alanlara da yönelebilirsiniz. Kendi yetenekleri geliştirebilirsiniz. Evlenebilir, bebek sahibi olabilirsiniz, aşk hayatınız canlanır.  Çocuklarınızın fırsatları artar.

Jüpiter Balık Burcunda! Jüpiter’in Balık Burcuna Etkileri 2022 Yılında Neler Olacak? Okumak için TIKLAYIN!

 

Talin Ağdere
Astroloji Uzmanı & Yazarı

www.astrotalin.com 
Instagram: @talinagdere
Twitter: @talinagdere
Mail: talinagdere@hotmail.com

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles