23.7 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 19, 2024

Jüpiter Balık Burcunda! Jüpiterin Balık Burcuna Etkileri 2022 Yılında Neler Olacak?

Jüpiter 2022 yılında balık burcunda… Peki Jüpiter’in balık burcundaki etkileri neler olacak? Jüpiter’in Balık Burcuna etkileri ve çok daha fazlası bu yazımızda. 

Jüpiter Ne Zaman Balık Burcunda Olacak?

29 Aralık 2021-11 Mayıs 2022 ve 28 Ekim-20 Aralık 2022 tarihleri arasında Jüpiter Balık Burcunda olacaktır. Her burca iyiliği dokunacaktır ancak en çok su ve toprak elementine sahip burçların hayatı canlanacaktır. (Balık, Akrep, Yengeç, Başak, Boğa, Oğlak) Ay burcunuzda bunlardan biriyse sizin de huzurunuz yerine gelecek ruhsal olarak canlanacaksınız demektir.

Jüpiter mitolojide Tanrıların babasıdır. Bereketin sembolüdür, gökle ilgili doğal güçleri temsil eder. Astrolojide Jüpiter şansı anlatır. Maddi manevi açıdan genişlemeyi sembolize eder. İyimserlik, pozitiflik aşılar. Jüpiter Balık burcunda yöneticidir, en kıymetli konumlardan birindedir. Asaletlidir.

Transit Jüpiter Balık Burcunda yönetici olduğu için verimi de maksimuma çıkacaktır.  Şifa, iyileşme enerjileri barındırır. Nemli doğasından dolayı duygudaşlık artar. Empati kurulur, ego çözülür. Başkalarının iyiliğini düşünen bir yapıdadır. Bu yerleşim, insanlar, toplum, dünya genelinde iyilikler getirmek, yardımlar yapmak, fedakarlık yapmak anlamına gelmektedir.

Jüpiter Balık Burcunda; Bu dönem işleri oluruna bıraktığımız, maneviyatın ön plana çıktığı dönemlerdir. Her konuda, insanlar, hayvanlar, bitkiler, doğaya karşı merhamet yükselir. Ruhsal gelişim, iç zenginlik, dua, meditasyon, yoga ve benzeri içe yönelik çalışmalar adına faydalıdır. Dünya genelinde toplu yardımlar, toplu dualar, şifa çalışmaları, barış çağrıları, konserler yapılabilir, kolektif bilincin öne çıkacağı süreçlerdir. Hissedişler, rüyalar, sezgiler artabilir.

READ  Mars Retrosu: "Asla Deme Asla"

Jüpiter Balık Burcunda

Bizleri Neler Bekliyor?

Jüpiter Balık Burcunda; İlaç, tedaviler, aşılar fazlalaşır, çoğunluğun bu dönem aşılanması da mümkün. Ayrıca hediye, bağış şeklinde yardımlar tüm ülkelere ulaşabilir. Hastalara, ihtiyaç sahibi olan herkese yardım eli uzatılabilir. Bu dönem kendinizi geliştirmenin yolunun kayıtsız yardım, sevgi, barış ve anlayıştan ibaret olduğunu anlayabilirsiniz. Manevi bir şekilde korunduğunuzu ve hiç bir şeyin tesadüf olmadığı farkındalığı oluşur. İstekleriniz daha kolay karşınıza gelir. Adalet ve farklı inançlar konusunda da etkili olacaktır. Hümanizm, bütünsel sevgi öne çıkacaktır.  Hak ettiğiniz şeyler önünüze gelir. Haksızlık, insafsızlık yapanlar adına ilahi plan devreye girer.

Jüpiter Balık Burcunun Olumsuz Yönleri Nelerdir?

Jüpiter Balık burcunun olumsuz yönleri de vurgulanır. Haritanızda sert açılardaysa yinede şanslısınızdır ancak ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Başkalarına fazla iyilik peşinde koşarken kendinizi ihmal edebilirsiniz. Yardımın dozunu kaçırabilir sınır koymakta zorlanabilirsiniz.

Bu dönemlerde yetenekler, yaratıcılık en üst seviyeye çıkabilir, sanat, sanatçılar yetenekleri olan kişilerin, barışçıların, UNICEF vb. yardım örgütlerinin, din adamlarının, spirituel konularla ilgilenenlerin, özveri gerektiren mesleklerin, hayır işlerinin faaliyetlerde bulunduğu dönemlerdir. Müzik, şiir, resim, yönetmenlik gibi tüm sanatlar, ruhsal danışmanlıklar, psikoloji, naturopati, homeopati, kimya,  eczacılık, ilaç sektörü suyla ilgili meslekler önemini arttırır.

Jüpiter Neptün Kavuşması!

Jüpiter Balık Burcunda; Jüpiter/Neptün kavuşumları Mart/Nisan 2022 arasındaki dönemde gerçekleşecektir. Bu dönem manevi değerler fark edilir. Dua, meditasyon, yoga çalışmaları artabilir. Hissi yaklaşım çok yoğunlaşır. Doğa ve hayvanlar, evsizler, kimsesizler, yaşlılar, hastaneler, huzur bakımevleri, yoksul ülkeler adına özveri gerektiren çalışmalar yapılabilir. Din temaları, dinle yönetilen ülkeler, din görevlileri, dini liderlerle ilgili konular ön plana çıkabilir. Sanatsal çalışmalar yoğunlaşabilir. Olumsuz olarak ise, eğitim, hukuksal konular, yabancı ülkeler açısından yüksek beklentilere girilmemeli, yatırımlar risk getirebilir. Zehirlenmeler (gıda, alkol, uyuşturucu, doğalgaz vb.)oluşabilir. Kandırılma olayları, dilencilik artabilir. Jüpiter Balık Burcunda; Dünya genelinde; denizlerin yükselmesi, fırtınalar, seller, deniz kazaları, petrol, sıvılarla ilgili sorunlar sızıntılar, yanardağ patlamaları, hortum vb. gibi doğal afetler meydana gelebilir. Oluşacak olaylardan dolayı dünya genelinden yardım çağrıları yoğunlaşabilir. Özellikle zor durumda olan ülkelere yapılan çalışmalar artacaktır. Bu dönemlerde müsilajlar yeniden ortaya çıkabilir.

READ  "Özlendiğini bilmeyen birini özlemek..."

Jüpiter Balık Burcunda İken Yükselen Burcunuza Etkisi Nelerdir?

Yükselen burçlarımız da haritamızı belirlemede bir hayli önem taşır. Linke tıklayarak siz de yükselen burcunuza ait yorumlara ve 2022 yılı içerisinde gerçekleşebilecek durumlara bakabilirsiniz. 

Jüpiter’in Balık Burçlarına Yükselen Burçlarına Göre 2022’Deki Etkileri!


Her dönem sağlık ve sevgiyle kalın, Jüpiter Balık tüm dünyaya şifa ve barış getirsin.

Talin Ağdere
Astroloji Uzmanı & Yazarı

www.astrotalin.com 
Instagram: @talinagdere
Twitter: @talinagdere
Mail: talinagdere@hotmail.com

Related Articles

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles