16.9 C
İstanbul
Salı, Mayıs 28, 2024

İnstagram, Müzik Etiketini Türkiye’de Bulunan Kullanıcılara Açtı

Müzik etiketi, benim hikâyelerde çok fazla karşılaştığım şeylerden biriydi. Etiketi görebiliyordum ama Türkiye’de aktif olmadığı için dinleme şansım olmuyordu. Mutlaka sizin de yurt dışından takip ettiğiniz kişiler varsa bununla karşılaşmışsınızdır.

Bugün itibariyle artık Türkiye’deki kullanıcılar da hikâyelerinde müzik etiketini kullanabilecekler. Hatta belki de çoktan kullanmaya başlamış olanlar da vardır içinizde. Kullanıcılar sadece instagramda değil facebookta da bu özelliği kullanabilecekler.

Peki Bu Müzik Etiketi İnstagramda Hikâyeye Nasıl Eklenir?

Öncelikle instagramınızı güncellemeniz gerekiyor. Daha sonrasında hikâye olarak paylaşmak istediğiniz fotoğrafı seçiyorsunuz. Fotoğrafı seçtikten sonra daha önceden konum, ifade vb. şeyleri eklediğimiz bölüme giriyoruz.

Burada gördüğümüz müzik yazısına tıklıyoruz.

Karşınıza bir sürü müzik çıkacak. Buradan zevkinize göre istediğiniz müziği hikâyelerinize ekleyebilirsiniz. Müzik yanında şarkı sözlerini de ekleyebilme şansınız var. Daha ilk gün olmasına rağmen baya rağbet gördüğünü söyleyebilirim.

Müzikle kalın. ??

READ  Zeki Yeşildağ Kimdir?
Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Hacer Atik
Hacer Atik
22 yaşındayım. Ege Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim görmekteyim. Edebiyata ve kitaplara gönül vermiş bir gencim. :)

Related Articles

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles