22 C
İstanbul
Cumartesi, Mayıs 25, 2024

Hayat Tabi Bana Güzel

Herkes “hayat sana güzel” diyor bana, ben de evet diyorum, tabi bana güzel. Size mi güzel olacak?. Herkesi kıran siz, üzen siz. Sevgiye yer yok kalbinizde, hiç umut yeşertmiyorsunuz, güzellik desen zaten yok.

Ben herkesi sevmeye çalışıyorum tabi hayat bana güzel olacak, sevgi güzellik getirdi her zaman hayatıma, hiç zararını görmedim. Tabi siz gibi yapmıyor, sevdiklerimi ben olarak seviyorum. Haddimi biliyorum, aşmıyorum. Sınırlarımı güzel koyuyorum ki kimsenin beni üzmesine müsaade etmiş olmayayım. Her güne güzel başlıyorum belki onun için öyle diyorlar. Şunu da biliyorum insan kendini üzme konusunda oldukça başarılı ve hep olumsuzu düşünür. Ben bunu yapmıyorum olumsuza yer yok hayatımda, öyle olup bana olumsuzluklarını püskürten insanlardan sınırlarımla kurtuluyorum. 

Mesela bu zamanlarda, çalıştığım iş yerinde tezgâhtarlık yapıyorum, sabahın köründe işlerine giden insanların yüzlerinde tebessüm oluşturmak beni mutlu ediyor, onlara kibar bir şekilde hitap ediyor ve giderken gününüz güzel olsun diyorum, hayat tabii ki bana güzel..

Siz de biraz olsun güzellik yayın etrafınıza, inanın böyle yaşamak çok güzel. Gününüz güzel olsun ve yüreğiniz sevgi dolsun. Vicdanınızı yaşatın sizler de güzel yaşayın, saygı ve sevgilerimle.

READ  Sudan Çıkmış Balık
Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Mucahit Atmaca
Mucahit Atmaca
İyi ve kötüden öğrenmeyi, gülmeyi, mutlu olmayı ve etmeyi seven naçizane Uçamayan ATMACA ?

Related Articles

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles