21.8 C
İstanbul
Salı, Haziran 25, 2024

Onur Ünlü’den Farklı Bir Proje Daha: Hayatımı Satıyorum

Leyla ile Mecnun, Beş Şehir, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi gibi birbirinden başarılı projeleriyle adından sıkça bahsettiren ünlü senarist ve yönetmen Onur Ünlü, bu defa da sevenlerini şaşırtan ve aynı zamanda sevindiren “Hayatımı Satıyorum” isimli bir proje ile geldi. Ünlü isim; kurduğu hayatimisatiyorum.com internet sitesinde çektiği dizi ve filmlerdeki objelerin yanı sıra kişisel eşyalarını da satışa sundu. Proje hızla büyük ilgi görmeye başladı.

Altın Portakal ödüllü yönetmen ve senarist Onur Ünlü, kurduğu internet sitesinde kendine ait eşyalarını açık artırmayla satmaya başladı. Ünlü, sitenin “hakkında” kısmında yaptığı açıklamada ‘Hayatımı satıyorum nedir?’ sorusuna ”Onur Ünlü’nün yaşamı, ölümü ve sonrası da dahil olmak üzere hayatına dair tüm maddi manevi değerlerin satışıdır” ifadelerini kullandı. Satışa çıkardığı eşyaları arasında Altın Portakal ödülünün yanı sıra ‘Onur Ünlü’ye ait nesnelerle dolu sürpriz kutu’ ismiyle bir adet kutu ve üzerinde ‘Saçma zamanla anlam kazanır’ yazan bardak gibi pek çok ürün bulunuyor. 

https://hayatimisatiyorum.com/urun/en-iyi-yonetmen-altin-portakali-zaten-tahta/

BELKİ DE ONUR ÜNLÜ KOMPİLE SİZİN OLUR

hayatimisatiyorum.com sitesinin anasayfası ziyaretçilerini şu cümle ile karşılıyor: ”Onur Ünlü’nün nesi var nesi yok satın almak istemez misiniz? İster, sabit fiyatlı ürünlere parayı tak diye yapıştırın! İsterseniz açık artırmaya girip, en iyi fiyatı verin ve ürünü kapın! Belki de Onur Ünlü kompile sizin olur, kim bilir?”

READ  Kitap Okuma Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
Şüheda Şalışlıoğlu
Şüheda Şalışlıoğlu
20 yaşındayım. Mersin Üniversitesi psikoloji bölümü öğrencisiyim. Kendimi bildim bileli yazma, karalama, çizme alanları ile çok ilgilendim, içli dışlı oldum. Ve bu hobilerimi -hele hele yazma- bu mecra ile birleştirip daha iyi ve daha güzel işlere imza atmak istiyorum. Daha çok okumak, okudukça yazmak ve yazdıklarımı paylaşmak sanırım beni en çok mutlu edecek şey olabilir :)

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles