16.9 C
İstanbul
Salı, Mayıs 28, 2024

Az Bilinen Üç Güzel Dizi

1. Kidding


Jeff, namı diğer Mr. Pickles çocukların en sevdiği televizyon yüzlerinden biridir. Bir neslin birlikte büyüğü bir ekran karakteri olan Jeff, aynı zamanda milyarlarla oynayan bir şirketin sahibidir. Ailesinde patlak veren kriz herkesin hayatını alt üst eder. Bu zorlu süreci atlatmaya çalışan Jeff hiç tanımadığı bir dünya ile karşı karşıya kalır. Kara mizah adı altında çekilen bu dizi hayatın gerçeklerine başka bir açıdan bakmamızı sağlar. 
2. A Million Little Things


Dört kadın ve üç erkekten oluşan bir arkadaş grubunun aralarından birinin intihar etmesiyle başlayan hikaye, geride kalanları çok derinden etkiler. Bu ölüm sonrasında hayata karşı bakış açıları değiştiren bu arkadaş grubu artık birbirlerine daha yakınlar. Bu yakınlaşmada ortaya çıkan bir çok sır beraberinde gelir. Her şeye rağmen ayakta kalmaya çalışan ve kendilerine yeni sayfa açan bu arkadaş grubunun hayat hikayesidir.
3. Young Sheldon


İlk sezonu 1989 yılında geçen dizide 9 yaşındaki Sheldon Cooper’ın ailesinde ve çevresinde yaşanan olaylar anlatılır. Dizi, Teksas’ın doğusunda bulunan hayali Medford kasabasında geçmektedir. Henüz 9 yaşında olduğu halde liseye başlayan Sheldon’ın aşırı derecede yüksek olan zekasının kendisine ve ailesine olan etkileri, dizinin başlıca konusudur. Dizide geçen konular her bölümde Sheldon’ın büyüklüğü tarafından dış ses ile izleyicilere aktarılır. Dizinin ikinci sezonunun bir kısmı 1989, bir kısmı ise 1990 yılında geçmektedir.

READ  Atiye:Türk Yapımı Bir Netflıx Dizisi

Related Articles

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles