30.7 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 17, 2024

3-2-1 Tutuluyoruz

Pazar günü gerçekleşecek 21 Haziran Halkalı Güneş Tutulması

Yeniliğe başlamak için inanç ve umuda ihtiyacımız var. Yaşam Kaynağı Güneş, 21.06.2020 tutulmasıyla bu umuda, bu duruma dikkatini çekmek istiyor olabilir bence.

21 Haziran günü Türkiye’de sabah saatlerinde Yengeç Burcunda 0 derecesinde gerçekleşiyor olacak. Ülkemizde en net Hakkari’de gözlenecek olduğu astrologlar tarafından söyleniyor.

Güneş tutulması TUG BİTOM’dan canlı olarak yayınlanacak!

TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi, Bilim Toplum Merkezi (BİTOM) saat 07.45’ten itibaren bu tutulmayı TUG YouTube kanalından canlı olarak yayınlayacak. Hava koşulları uygun olursa yayın saat 09.23’e kadar sürecek.

21 Haziran 2020’de gerçekleşen tutulma Kuzey Hindistan, Afrika, Güney Pakistan ve Çin üzerinde etkili olacak. Tutulma buralarda etkili olacağı için bu ülkelerde önemli olaylar beklendiği astrologlar tarafından ifade ediliyor.

Tutulma Etkili Yeni Hafta

• Bu hafta duygusal konulara, aile kavramına, güvenliğimize daha önem veriyoruz!

• Tutulmanın etkileri (farkında olsak da olmasak da) hafta başında hissedilirken 1 gezegenin daha, Neptün gezegeni, gerileyen gezegenler kervanına katıldığından haberdar olalım!

• Ailemizle bağlarımız, yeni bir aile kurmamız, evimizi yenilemek ya da gayrimenkul alanlara yönelik hedeflerimiz, duygusal açıdan huzurlu ve güvende hissedilmek isteyişimiz, alışkanlıklarımız, hayatımızdaki sınırlar ile ülkemizdeki sınırların güvenliği ile ilgili konularda hayatlarımıza, içimizdeki dünyaya ışık tutabileceğini sizlerle paylaşmak isterim!

Kadersel öneme sahip tutulmalar hayatlarımızda büyük değişimleri yaratır.

Astrolojide özellikle Yengeç, Oğlak, Koç, Teraziler ve 0-5 derece arası bu burçlarda iç gezegen yerleşimi olanlar büyük değişimi alacak burçlar arasındadır.

Bugünkü tutulmanın üzerimizde psikolojik etkisinin varlığından söz edebiliriz. Bitişler, aile toplum baskısı, geçmişe saplanıp kalmak, maziyle yaşamak, bize ayak bağı olan konu ve kişilerden uzaklaşmak hayatımızda söz konusu olabilir. Duygusal med-cezirler, içimizde güvene karşı açlık ihtiyacı hissedebiliriz de… Belki farkına varmadığımız bu tür durumları yaşıyoruzdur.

Tutulma Mottosu

 

READ  Mavi Dolunay Zamanı Geldi

Negatif enerjilerin sisini ve pusunu bugünden itibaren olumlu düşüncelerin huzurunda yaşam alanımızdan uzak tutalım. Değişime, yeni ufukları keşfetmeye ve ruhsal açıdan tekamül etmeye açık olalım, olalım ki bu kısır döngüden kurtulalabilelim. Akışa direnmeden, ilahi plana güvenerek, teslimiyette, hayatı ve insanları kabullenmelerin gücü adına, içe dönerek seyre dalalım…

Tüm pozitifliğinizle içinizdeki ışığın özüyle, önümüzdeki günlere ve bir başka tutulmalara sımsıkı bir inanç ve ümit ile tutulmak üzere… ?

 

 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Merve Alıcı
Merve Alıcı
Edebiyat ve Şiirsever Bir Sağlıkçı - Biraz da Astroloji'ye meraklı

Related Articles

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles