20.7 C
İstanbul
Salı, Haziran 18, 2024

20 Temmuz Burçlarda Yeni Ay

Deneyim Tahtası!!! Haftanız Yeni Ay enerjisiyle başlıyor!

Merhabalar arkadaşlar. Şu an durma zamanı değil hareketlenme zamanı.

Pazartesi (bugün) akşam saat 20.32’de gerçekleşecek olan Yengeç Yeniay’ı evimiz, ailemiz, milli değerlerimiz, özel hayatımız, güvenliğimiz, yakın ilişkilerimiz, duygularımız, sezgilerimizi hareketlendirecek! Bu Yeniay Satürn’den tam karşılık alıyor!

İhtiyaç ve sorumluluklarımızı tartmalı, bizi meşgul eden gereksiz işlerden kurtulmalı, hayatımızı her türlü doğru bir şekilde beslemeliyiz! Satürn’ün engelleyen ve kısıtlayan enerjisiyle girişimlerinizde endişe, kayıp, engeller, zorlanmalar, acılar ve özgüvensizlikler görülebilir! Bu yeniay her türlü ilişkimizle bağlantılı olacak!

İnsanlarla aramıza mesafe koymak istiyor olabilir, baba figürü kişilerle, otoritelerle, yaşlı olgun insanlarla zor ilişkiler içerisinde olabiliriz!

Türkiye’mizin 2. evinde gerçekleşen bu yeniay önümüzdeki iki hafta boyunca maddi konuları, finans alanlarını hızlı çalıştıracak! Vergiler, krediler, faizlerle ilgili önemli kararlar, dış borçlar ve ödemeler devreye girebilir ve bizleri zorlayabilir!

Yaşayacağımız olaylarla deneyim kazanacağımız bu hafta kişisel amaçlarımıza odaklanmalı, sabır ve kararlılıkla başarıya ulaşmalıyız!!!

Yeni aylar biliyorsunuz yeni başlangıçlar demektir. Nice tutulmaları atlattık ve retro dönemlerini geride bırakmaya son gaz devam… Yengeç burcunda artık son tutulmalar, son enerjiler gibi düşünebiliriz yorumlanan göstergeleri. Fakat bir ayda üst üste iki tane yengeç burcunda gerçekleşen bir durumla karşılaştığımız için hepimiz tabii meraktayız.

Bu Yengeç Yeniayı zaten kandırıkçı bir yeniay. Bunun içerisinde birazcık daha oğlak enerjisi var çünkü sevgili arkadaşlar. Oğlak’ı ve Satürn’ü her yerden görüyoruz. Diğer yandan 20 Temmuz 2020 Yeniay 28 derece Yengeç burcunda min. 14 gün gerçekleşeceği astrologlar tarafından söyleniyor. Yani gökyüzü oğlak oğlak diye bağırıyor(muş)!

READ  Kova Burcunda Yeni Ay! Ve Burçlara Etkisi! 2022

Bütün o tutulmaları, bütün o gerilemeleri çatır çatır birebir yaşamış bir insan olarak size bugünkü tululmadan bahsetmeye hazırım.

Bu tutulma herkesi mi etkiledi?  Eee herkesi etkiledi tabii. Çünkü  hepimizin bir alanını etkiliyor. O alanın yöneticisi geri gidiyor. O yüzden hep söyleniyor acaba bireysel olarak nasıl etkileneceğiz?  Marsın gerilemesi, Venüsün gerilemesi… Yükseleniniz hangi burçsa astrologların yorumlarına ve ifadelerine bakarak bundan ayrıntılı olarak haberdar olabilirsiniz.

Hayatımızda belirli zamanlarda bazı konuları baştan ele almamız gerekiyor. Yani kimse haldır haldır hayatı boyunca koşamaz. Arada bir duracağız, yorulacağız, tökezleyeceğiz, düşeceğiz, gitmemiz gereken yolda eksiklerin ne olduğunu göreceğiz. Bunları görebilmemiz için de gezegen gerilemelerine ihtiyacımız var. Arada yavaşlamaya ihtiyacımız var. O yüzden her zaman büyük problematik olaylara neden olmuyor, gezegen gerilemeleri. Ama bazen de olayları ekstra büyüterek gözümüzün içerisine sokuyor. ‘Sen geçen gerilemede bunu değiştirmedin kardeşim! Bak bu gerilemede yine yaşayacaksın. Yine aynı hataları yapıyorsun. Yine hiçbir şeyi değiştirmeden aynı sen kalarak etrafındaki her şeyin değişmesini bekliyorsun.’ diyor. Yani bunları görmemiz ve fark etmemiz gerekiyor.

Bu yeni ay yeni başlangıçlar için, tohumlar ekmek için harika bir zaman bence. İçe dönüklükten çıkıp yeni atılımlar için fırsatlar çıkabilir karşımıza. Ve bu satırları okuduktan sonra kendinizi daha bağımsız hissetmek isteyip özgürlük arayışı içerisinde olacağımız bir zaman dilimiyle buluşturuyorum sizleri.

SEÇİM SENİN! YA OLMUYOR DİYE ÜZÜL YA DA OLDURMAYA ÇALIŞ VE SABRET!

Gökyüzünün hangi etkileri bizlere taşıdığını öğrenecek, harika bir yeniay ritüeli ve olumlamaları ile haftamızın ilk gününde demet demet pozitif enerjiler yolluyorum sizlere. Önemli kararların ve seçimlerin arifesinde, hızlı olayların merkezinde; yaşayacağımız olaylarla deneyim kazanacağımız bu hafta kişisel amaçlarımıza odaklanmalı, sabır ve kararlılıkla başarıya ulaşmalıyız!!!

READ  Mavi Dolunay Zamanı Geldi
Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Merve Alıcı
Merve Alıcı
Edebiyat ve Şiirsever Bir Sağlıkçı - Biraz da Astroloji'ye meraklı

Related Articles

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles