Zeynep Bastık’ı çoğumuz “Fırça” şarkısı ile tanıdık. O günden bugüne de genelde akustik şarkılar söylerken gördük onu. Şimdi karşımıza Mustafa Sandal ile beraber düet yaptıkları “Mod” şarkısı ile çıkıyor.
![](https://www.24okur.com/wp-content/uploads/2019/11/zeynep-bastik-mustafa-sandal-mod-sarki-sozleri.jpg)
Klibi izlediğimiz zaman içimiz kıpır kıpır oluyor. Mustafa Sandal ve Zeynep Bastık’ın o muhteşem enerjilerini iliklerimize kadar hissediyoruz. Kalkıp dans etmek geliyor içimizden hemen. Gözümüzden kaçmayan küçük ve tatlı detaylar da var tabii ki. Zeynep Bastık, Mustafa Sandal’ın o aşina olduğumuz figürlerini kapmış hemen. Muhteşem bir uyum yakalamışlar beraber. Ben sözü fazla uzatmadan bu enerjisi tavan olan şarkıyla sizleri baş başa bırakıyorum. Keyifli dinlemeler. 🙂