11.9 C
İstanbul
Pazartesi, Mart 20, 2023

Zaman Yolculuğu Yapmaya Ne Dersiniz?

Durante La Tormenta/Fırtına Anı, İspanyol yapımı bir filmdir. Fırtına Anı, 2018 yılında gizem ve dram alanlarında Netflix’te izleyiciye sunulmuştur.

Filmin başrol oyuncuları ve filmdeki karakterleri:

Adriana Ugarte (Vera Roy)
Álvaro Morte (David Ortiz)
Chino Darín (Müfettiş Leyra)
Julio Bohigas (Nico Lasarte)
Javier Gutiérrez (Angel Prieto)
Nora Navas (Clara Medina)
Luna Fulgencio (Gloria Ortiz)

Hayatımızı tercihlerimiz şekillendiriyor. Bu tercihleri yaparken diğer insanların yaptığı tercihler de bizi etkileyebiliyor. Keşke her zaman doğru tercihler yapabilsek değil mi? Ama maalesef hayatta yanlış tercihler de yapabiliyoruz. Bazen de doğru yaptığımızı sandığımız tercihlerin aslında yanlış olduğunu sonradan görebiliyoruz ya da hiç göremiyoruz. Fırtına Anı filminde yaptığımız tercihlerin doğruluğu ya da yanlışlığının ne kadar önemli olduğunu, 1989 yılında acı bir kaza sonucu hayatını kaybeden Nico Lasarte ile 2014 yılında Nico’nun önceden yaşadığı eve taşınan Vera Roy’un bir zaman yolculuğu ile birbirlerinin hayatlarını nasıl etkilediğini, geçmişte yaşanan gizemli bir cinayeti ve etkilerini, Vera’nın kendi hayatı hakkında yaptığı bir tercihin aslında ne kadar yanlış olduğunu ve karşılaştığımız insanların aslında bizim hayatımızı ne kadar etkileyebileceğini görüyoruz.

Fırtına Anı çok sürükleyici bir film. Her sahnesine odaklanarak dikkatli bir şekilde izleyeceğinizi düşünüyorum. Filmi çok beğendim ve herkese tavsiye ediyorum. Filmi izledikten sonra yorumlarda film hakkındaki düşüncelerinizi görmek istiyorum. Şimdiden iyi seyirler… :))

https://www.netflix.com/tr/title/80991158 (filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz)

Önceki İçerikOrta Doğunun Bülbülü Feyruz
Sonraki İçerikNeyiz Biz
Ülfet Nur Uçar
Hacettepe Üniversitesi İmö

Related Articles

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles