18.9 C
İstanbul
Cumartesi, Mayıs 18, 2024

Ya Çok Seversen Dizisi Konusu Ne? Oyuncu Kadrosu, Yayınlandığı Gün ve Saat!

Ya Çok Seversen konusu ne, Oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor, Ne zaman yayınlanıyor, Kanal D yaz dizileri, En sevilen oyuncular, Aşk ve tutku hikayeleri gibi soruların yanıtları ve daha fazlası makalemizde yer alıyor.

Yaz aylarında Kanal D ekranlarını renklendirecek yeni dizi Ya Çok Seversen 6 Temmuz Perşembe akşamı ilk bölümü ile biz izleyiciler ile buluşmayı başardı. Yönetmenlik koltuğunda Ali Bilgin’in yer aldığı Ay Yapım imzalı dizinin başrollerini Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor.

Ya Çok Seversen Dizisi Konusu

Dizi, annesinin ölümünün ardından küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan sonra bir daha aile evine geri dönmeyen ve hayatını kendi ayakları üzerinde yurtdışında geçiren, kimseye güven duymayan Ateş ile gerçek ailesini hiçbir zaman tanımamış ve insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın yollarının kesişmesini konu alıyor.

Ya Çok Seversen Oyuncu Kadrosu

Ya Çok Seversen Oyuncuları ile Set Esnasında Bir Görsel
Ya Çok Seversen Setine Ait Bir Görsel

Başrollerini Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın oluşturduğu dizide; Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebuzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi isimler yer alıyor.

Ya Çok Seversen Nerede Çekiliyor?

Dizinin çekimleri İstanbul’un çeşitleri semtlerinde yapılmaktadır.

Uyarlama Bir Senaryoya mı Sahip?

Dizinin hikayesi tamamen Ay Yapım’a ait olmakta ve Kübra Sülün tarafından kaleme alınmaktadır.

READ  Son Dakika… Sakarya’da Havai Fişek Fabrikasında Büyük Patlama

Kerem Bürsin – Ateş Arcalı

Kerem Bürsin ve Canlandırdığı Ateş Aracalı Karakteri - Ya Çok Seversen
Kerem Bürsin – Ateş Aracalı

Kerem Bürsin’in hayat verdiği Ateş Arcalı karakteri Arcalı ailesinin ikinci oğludur. Küçük bir çocukken ayrıldığı aile evine bir daha dönmemiş ve ailesinden gelen her şeyi reddetmiştir. Dünyanın farklı bölgelerinde başına buyruk bir hayat sürmeyi tercih etmekte ve bağlanmaya sonuna kadar karşıdır. Bağlandığı tek şey küçük yaşta ölen annesi Jülide Arcalı’dır. Kimseye ihtiyacı olmadan yaşamayı bilen Ateş, annesinin adına açtığı moda okulunun yönetimini üstlenmektedir.

Kerem Bürsin Kimdir? Kaç Yaşında, Boyu Kaç, Nereli… ile ilgili yazımıza erişmek için tıklayabilirsiniz!

 

Hafsanur Sancaktutan – Leyla Kökdal

Hafsanur Sancaktutan ve Canlandırdığı Leyla Kökdal Karakteri - Ya Çok Seversen
Hafsanur Sancaktutan – Leyla Kökdal

Hafsanur Sancaktutan’ın hayat verdiği Leyla Kökdal karakteri gerçek ailesini hiçbir zaman tanımamıştır. Karakterin en büyük hayali onları bir gün bulabilmektir. Ailesi gibi görünen bir grup ile düğün dolandırıcılığı yapmaktadır. İnsanın köklerini bulması gerektiğine ve aile olmaya inancı tamdır. Asil ve sert görüntüsünün altındaki kırılgan yapısını her şeye rağmen dik durarak saklamayı çok iyi becerir. Adaletli bir yapıya sahip ve zenginlere karlı her zaman ön yargılıdır.

Hafsanur Sancaktutan Kimdir, Kaç Yaşında, Oynadığı TV Dizileri Hangileridir?

Ya Çok Seversen Dizisinde Eda Baba Rüzgarı!

Eda Baba Yeni Teklisi "Kim Bilir" Hafsanur Sancak Tutan ve Kerem Bürsin'in Başrollerinde Yer Aldığı "Ya Çok Seversen" Dizisinde Bizlerle Buluşuyor!
Ya Çok Seversen Dizisinde Eda Baba Rüzgarı!

Başrollerini Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın paylaştığı yaz sezonunun en heyecan verici dizilerinden Ya Çok Seversen’e Eda Baba sesiyle konuk oldu.

Ya Çok Seversen Dizisinde Eda Baba Rüzgarı ile ilgili yazımıza erişmek için tıklayabilirsiniz!

Sıkça Sorulan Sorular

Ya Çok Seversen Dizisi Konusu Nedir, Oyuncuları Kimler, Ne Zaman Yayınlanıyor gibi sorular ve cevapları yazımızda yer alıyor!
Ya Çok Seversen ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular
  1. “Ya Çok Seversen” dizisi konusu nedir? “Ya Çok Seversen” dizisi, aşk ve tutku dolu duygusal bir aşk hikayesini anlatmaktadır. Başrollerde yer alan karakterlerin hayatındaki zorluklar, mücadeleler ve aşkın gücü dizinin ana temasını oluşturmaktadır.
  2. Dizide hangi oyuncular yer almaktadır? “Ya Çok Seversen” dizisinde başarılı ve yetenekli oyuncular yer almaktadır. Hafsanur Sancaktutan başroldeki kadın karakteri canlandırırken, erkek başrol oyuncusu Kerem Bürsin olarak duyurulmamıştır.
  3. Dizinin yayın günü ve saati nedir? “Ya Çok Seversen” dizisinin yayın günü ve saatiya her perşembe saat 20.00 olarak duyurulmuştur.
  4. Dizi nerede çekilmektedir? Dizinin çekimleri İstanbul’un çeşitleri semtlerinde yapılmaktadır.
  5. Dizinin yönetmeni ve senaristi kimdir? Yönetmenlik koltuğunda Ali Bilgin’in yer aldığı yapım Kübra Sülün tarafından yazılmaktadır.
READ  Dijital Dönüşümün Öncüsü: Yeni Medya ve İletişim

Ya Çok Seversen Dizisi Konusu Ne? Oyuncu Kadrosu, Yayınlandığı Gün ve Saat! ile ilgili 24Okur yazılarına göz atmayı unutmayın!

Related Articles

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles