22 C
İstanbul
Cumartesi, Mayıs 25, 2024

Ya Çok Seversen Dizisinde Eda Baba Rüzgarı!

Ya Çok Seversen, Eda Baba’dan Kim Bilir ile buluşuyor! Başrollerinin Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan‘ın paylaştığı ve yaz aylarında Kanal D ekranlarına renk katan “Ya Çok Seversen” dizisine Eda Baba sesiyle konuk oldu! Detaylar ve daha fazlası yazımızda yer alıyor!

Ya Çok Seversen Konusu

Ya Çok Seversen dizisi, annesinin ölümünün ardından küçük yaşta yatılı okula gönderilen ve bir daha aile evine dönmeyerek kendi ayaklarının üstünde durmakta olan ve yurt dışında yaşayan Ateş karakteri ile gerek ailesini hiçbir zaman tanımamış ve insanları dolandırarak para kazanan Leyla karakterinin yollarının kesişme hikayesini konu alıyor.

Eda Baba ve Kim Bilir Teklisi

Eda Baba ve Yeni Teklisi Kim Bilir ile Ya Çok Seversen Dizisi Renkleniyor!
Eda Baba ve Kim Bilir Şarkısı

Her Şey Seninle Güzel, Ellerimde Çiçekler, Beni Vur, Sevdik Sevdalandık çokça dinlenen ve aranan coverların yanı sıra Ezbere Biliyorum SeniHer Dakika Bir Saat gibi kendi yazdığı ve bestelediği şarkıları biz dinleyenlerin karşısına çıkan Eda Baba Yeni Teklisi Kim Bilir’i kısa bir süre önce biz dinleyenler ile buluşturmayı başarmıştı. Kim Bilir şarkısı ile ilgili daha çok bilgiye sahip olmak için Eda Baba ve Yeni Şarkısı “Kim Bilir” Yayında! yazımıza göz atabilirsiniz.

Ya Çok Seversen Dizinde Yer alan Eda Baba – Kim Bilir Video Klibi

Dizinin yeni bölümünde de yer alan şarkının orjinal klibinde ise 80’ler esintileri mevcut! Klibin bizi zamanda yolculuğa çıkartan büyülü bir etkisi mevcut…

İşte parçada emeği geçenler, ardından klip;

Söz: Zeki Alper Gülay
Müzik: Polen ( Zeki Alper Gülay, Mehmet Mutlu)
Aranje: Polen
Kaval: Serkan Yıldırım Vokal
Kayıt: Harun İyicil
Mix/Mastering: Harun İyicil

READ  Nst Nedir? Nasıl Çekilir, Değerleri ve Amacı

Eda Baba – Kim Bilir’i Youtube’da dinlemek için Tıkla!

Ya Çok Seversen Dizisine Eda Baba Etkisi

Ya Çok Seversen Dizisinde Kim Bilir Şarkısı ile Eda Baba Rüzgarı
Eda Baba Yeni Teklisi Kim Bilir ve Ya Çok Seversen Dizisi

Başrollerini Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın paylaştığı yaz sezonunun en heyecan verici dizilerinden Ya Çok Seversen’e Eda Baba sesiyle konuk oldu. Eda Baba’nın 7 Temmuz’da yayınladığı enerjik ve dans öğeleri teklisi Kim Bilir’i dizinin 3. bölümünde Kerem ve Hafsanur ikilisini izlerken dinleyebilirsiniz.

“Ya Çok Seversen” dizisinin 3. bölümünde, Leyla’nın kayboluşunun yarattığı travma ve Ateş’in onun geri dönmesi için verdiği mücadele izleyicileri derinden etkileyecek. Arcalılar, yaşadıkları krizi atlatabilmek için bir plan yaparken, Leyla bu planın merkezinde yer alır. Ateş ve Leyla, bu süreçte birbirlerine daha da yakınlaşırlar. Ancak Leyla’nın kimliğinin açığa çıkma tehlikesi her şeyi altüst edebilir.

Ayrıca, bu bölümde unutulmaz bir sahne sizi bekliyor! 3. bölümdeki duşta yakalanma sahnesinde Eda Baba’nın “Kim Bilir” parçası da yer alıyor. Bu dokunaklı anı izlemek için heyecanla bekleyin! Başrollerde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın etkileyici performanslarıyla büyüleneceğiniz “Ya Çok Seversen”, her Perşembe akşamı ekranlarda olacak. Kaçırmamanız için sizi bekliyor.

Ya Çok Seversen Dizisinde Eda Baba Rüzgarı! ile ilgili 24Okur yazılarına göz atmayı unutmayın!

Related Articles

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles