16.9 C
İstanbul
Salı, Mayıs 28, 2024

WhatsApp Geri Adım Attı!

WhatsApp, tepki çeken özelliği için geri adım attı. Bir süredir platforma reklam özelliğini getirmeyi düşünen WhatsApp’ın bu girişimi şu anlık rafa kaldırıldığı görünüyor.

Facebook’un tekeline aldığı uygulama, sosyal medyada 1.5 milyar kullanıcısı ile en çok tercih edilen uygulamaların başında geliyor. Fakat platform, buna rağmen kullanıcı sayısı ile paralel giden bir kazanca sahip olamadı henüz.

Facebook’un tekeline girmeden önce 0.99 dolar ücrete sahipken 2014 yılında Facebook’a satılınca ücretsiz hâle gelmişti. Geçtiğimiz aylarda kazanç elde etmek adına reklam gösterimi girişimlerinde bulunan platformun 2020 yılı içerisinde bu özelliği kullanıma sunması beklentiler dahilindeydi. Ancak Wall Street Journal’ın şirketin yakın kaynaklarından aldığı haberine göre Facebook bu projeyi geçici bir süreliğine rafa kaldırdı.

READ  Medya Okuryazarlığı
Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Şüheda Şalışlıoğlu
Şüheda Şalışlıoğlu
20 yaşındayım. Mersin Üniversitesi psikoloji bölümü öğrencisiyim. Kendimi bildim bileli yazma, karalama, çizme alanları ile çok ilgilendim, içli dışlı oldum. Ve bu hobilerimi -hele hele yazma- bu mecra ile birleştirip daha iyi ve daha güzel işlere imza atmak istiyorum. Daha çok okumak, okudukça yazmak ve yazdıklarımı paylaşmak sanırım beni en çok mutlu edecek şey olabilir :)

Related Articles

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles