20.7 C
İstanbul
Salı, Haziran 18, 2024

Küçük Balkon Dekorasyon Fikirleri

Yaşadığımız pandemi sürecinde evde dışarı çıkamadığımızdan en büyük kurtarıcı balkonlar ve bahçeler oldu. Normal hayatımıza özlem duysak da sağlıklı olduğumuz için şükrettiğimiz şu günlerde, biz de bulunduğumuz ortamı güzelleştirmek, bir an olsun mental sağlığımızı zinde tutmak için dekorasyon gibi bir takım işlere sarmış olabiliriz.

Büyük metropol şehirlerde genellikle küçük balkonlu evler olduğundan, sizinle küçük balkonumuzu nasıl dekore edebileceğinizi gösteren dekorasyon fikirleri paylaşacağım.

İlk olarak kendi tarzınızı yansıtacağınız malzemeler ile istediğiniz tarzda dekorasyon yapabileceğinizi unutmayın. Küçük objeler, sarkıt lambalar, hasırlar, minderler ile sizde bu tarzı kendi balkonunuzda yansıtabilirsiniz.

İkinci olarak yer karolarınıza yapay çim halı ya da tahtalar ekleyebilir, ortamın havasını anında değiştirebilirsiniz. Tabi çiçekleri de unutmayalım.

Kendi mobilyanızı kendiniz yapmaya ne dersiniz? Taşıma paletlerini üst üste koyup, boyayıp, üzerine de minderler ile kapattınız mı ta tammm işte size harika bir balkon mobilyası.

Küçük de olsa masam sandalyem olsun derseniz, iki kişilik masalardan alıp etrafı saksılar, bitkiler ve ufak dekoratif objeler koydunuz mu bu iş tamam.

Umarım en kısa sürede bu pandemi süreci biter ve biz de sokaklara ve özlem duyduğumuz her şeye kavuşuruz, bu süreci en iyi şekilde atlatmak için sizde bu şekilde kendinizi motive eden şeyler yapabilirsiniz.

Eğer sizde balkonunuzu dekore etmeye başladıysanız bize instagramdan fotoğraflarını atıp herkese ilham olabilirsiniz. @24okur fotoğraflarınızı bekliyor.

Sağlıkla Kalın.

READ  Yeni Normalde Sanat
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles