17.5 C
İstanbul
Cumartesi, Mayıs 25, 2024

Kova’da Dolunay

Sevgili astrolojisever arkadaşlar,

3 Ağustos 2020, saat 18.58’de 11 derece Kova Burcu’nda Ay Dolacak. Etkisi min. 14 gün sürecek bu dolunayda “Asla kararımdan dönmem!” diyeceğiz.
Çünkü yaz boyunca gökyüzü etkileri hepimizi bir karara taşımak için uğraştırdı. Bu kararları gerçekleştirmek için de daha da devam ediyor. 3 Ağustos ile birlikte etkiler daha fazla ortaya çıkacak.

Bu dolunayın bizlere anlattığı “Kararlar”. Asla kararımdan dönmem diyeceğiz. Ailemiz kararlarımıza karşı çıkacak değer verdiğimiz insanlar bizi fikirlerimizden döndürmek için uğraşacak fakat ne kadar kararlı olursak o kadar başarılı olacağız. Bildiğiniz gibi dolunaylar tamamlanma enerjilidir. Olacak olan olur.

Şimdi artık yumurta kapıya geldi. Artık bundan sonra kararımızı vereceğiz. Peki kararımızdan cayarsak ne olur? Tekrar aynı dert ve sıkıntıların olma riskini yaşayabilmek cesaretini göstermek zorunda kalırız. Yani bu bir cesaret bu bir risk. Bu riske bu cesarete girmeye değer mi? Bunu bir sorgulamak gerekiyor arkadaşlar.

Şimdi biraz kovadan bahsetmek gerekirse, özgürlüğü yansıtıyor bizlere. Farklı düşüncelerin birleştiği doğayı da görüyoruz kovanın içerisinde ama sabit bir düşünce vardır çokta özgür diyemeyiz kova burcuna. Çünkü hava elementinin son üyesidir. Bu element ailesinin ilk üyesi İkizler, bize hem Kuzey Ay Düğüm hem de Venüs’ün burada olması dolunayda bu etkilerin de iyicil açılarla ortaya çıkabildiğini gösteriyor. Kuzey Düğüm Tepesinde ise sağ omzunda bulunan Bertelgeuse yıldızı bizi selamlıyor.

• Ani yer değişiklikleri, sürprizler, ani olan her şeyin konusu olduğu 14 günlük bir döneme giriyoruz!
• Ruhsal sıçramalar, yaratıcılık, kendini ön plana çıkarma isteği ve bireysellik temaları ön plana çıkacak. Farklı, sıradışı düşüneceğiz!
• Bağımsızlığımız en önemli ihtiyacımız olacak!
• Dolunaylar kontrol edilemeyen beklenmedik olayları gündeme getirirken Uranüs alışkanlıklarımızdan kopuş ve cesaret edemediğini değiştirmeye olanak sağlayabilir!
• Algılarımız, sezgilerimiz çok güçlü olacağından değişim yaşayacak gerekli içsel gücü çok rahat bulabileceğimiz bir zamana gireceğiz!
• Uranüs bireysel sıkıntılar yaratabileceği gibi toprak ve doğa koşullarında da sarsıntı olabilir!
• Evinizde, çalışma ve yaşam alanınızdaki elektrik çarpmalarına, elektrik sistemlerindeki arızalanmalara, sigorta güvenliğine karşı dikkat etmek gerekiyor!
• Bu dolunay ayrıca psikosomatik rahatsızlıkları, sinirsel gerginlikleri tetikleyebilir. Tansiyon, vertigo, kalp ve uyku sorunlarını ortaya çıkarabilir!

En çok etkilenecek burçlar: Aslan, Kova, Boğa ve Akrep burçları sabit burçlar oldukları için çok fazla etkilenecekler.

READ  2019 Teknolojiye Neler Kattı

Olumlu yönde etkilenecek burçlar: İkizler, Yay, Koç ve Terazi burçları. Fırsatları kovalayın.

Yengeç, Oğlak, Balık ve Başak burçları ise direk etki almayacak ama etki alan kişiler vesilesiyle etkilenecekler. Yani burada hepimizin etkileneceği bir dolunaydan bahsediyoruz.

Kararlarımızı uygularken bedel ödemeden gelen bereketle karşılaşacağımıza işaret eden “Bu bereket gemilerimizi batırabilir de ama dünyanın bir numaralı gemisi haline de getirebilir!” Yorumuyla anlatıyor astrologlar bu enerjiyi. Gökyüzü etkiyi başlatıyor ve uygulaması yine bize düşüyor.

Anlık kararlar almayın,
Geçmiş konulardan arının,
Söyleyen değil dinleyen olun,
Öfke, kaygı, korku dolu insanlardan ve ortamlardan uzaklaşın,
Kararlarınızda cesur ve emin olun.

Kova dolunayı artan öz farkındalık ile senelerdir yenemediğiniz korku ve kaygılarınızı şifalandırıp duygularınızı en saf hali ile hayatınızı iyi ve güzel olanla taçlandırmayı başarabilirsiniz.

Gökyüzünüz ve yolunuz ışık olsun…

Merve Alıcı
Merve Alıcı
Edebiyat ve Şiirsever Bir Sağlıkçı - Biraz da Astroloji'ye meraklı

Related Articles

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles