15 C
İstanbul
Salı, Nisan 23, 2024

Dilan Polat’ın Yeni Şarkısı Enercii Yaza Renk Katıyor! Şarkı Sözleri, Klipi ve Bilinmeyenleri

Fenomen ve iş insanı Dilan Polat Enercii şarkısı ile müzikseverlerin karşısına çıktı! Yayınlanmasının ardından 24 saat geçmeden rekora imza atan Dilan Polat yaza renk katıyor, peki şarkının sözleri ne? Yayınlandığı andan itibaren birçok kişinin ağzına dolanan şarkı kaç görüntülenme aldı? Dilan Polat’ın hayat hikayesini okumak için Dilan Polat Kimdir? yazımıza göz atabilirsiniz!

Dilan Polat Kimdir?

Dilan Polat Kimdir, Ne İş Yapar, Kaç Yaşında, Nereli ve Kocası Kim?
Dilan Polat Kimdir?

21 Temmuz 1990 tarihinde üç çocuklu ailenin ortanca çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya geldi. İş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile başlayan Dilan Polat birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yaptı. Daha sonrasında ablası ile birlikte güzellik merkezi açarak yakaladığı başarının ardından şube sayısını çoğalttı. Yazının devamını daha detaylı bir şekilde okumak için Dilan Polat Kimdir yazımıza göz atabilirsiniz!

Eşi Engin Polat Kimdir?

Sosyal medya fenomeni ve iş insanı Engin Polat, 3 Haziran 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İkizler burcu olan Engin Polat’ın aslen İstanbullu olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda Alper Kürşat Polat adında bir erkek kardeşi ve Kübra Polat, Hazal Polat adında iki kız kardeşi bulunmaktadır. Yazının devamını daha detaylı bir şekilde okumak için Engin Polat Kimdir yazımıza göz atabilirsiniz!

Yeni Şarkısı Enercii

Dilan Polat'ın Yeni Şarkısı Enercii Yayında!
Dilan Polat ve Yeni Şarkısı Enercii’nin Klipinden Bir Görsel

Sosyal medya fenomeni ve iş insanı Dilan Polat yeni şarkısı Enercii ile gündeme gelmeyi başardı! 23 Temmuz Pazar günü sevenlerinin beğenisine sunduğu şarkı kısa süre içerisinde 4,8 Mn görüntülenme almayı başardı. Hem şarkı, hem de klip ile sevenler tarafından büyük beğeni almayı başaran Dilan Polat, klipte kocası Engin Polat’a da yer vermeyi ihmal etmedi.

READ  Kudüs

Enerci Klibi Rekor Kırdı

Ünlü fenomenin yeni şarkısı kısa sürede büyük ilgi gördü. Şarkı yayınlandığı andan itibaren Twitter’da #DilanPolat ve #Enercii hastaglariyle trendler arasına girdi. Yayınlandığı 24 saat içerisinde rekor bir izlenme sayısına ulaşarak adından söz ettirdi. Anlık olarak 4.8 Mn görüntülenme almayı başardı.

Dilan Polat Enercii Şarkısı Sözleri ve Video Klibi

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı her paylaşımı ile gündem olan Dilan Polat, son dönemde yaptığı lüks ve abartılı paylaşımları yüzünden eleştirilerin hedefi olmuştu. Yine çok konuşulacak bir işe imza atarak “Enercii” ismini verdiği şarkısını YouTube kanalında yayınladı ve kısa bir sürede izlenme rekoru kırdı. Tüm dijital platformlarda yayınlanan klip 13 saat içerisinde 1,2 milyon izlenmeyi aşmayı başardı, klipte Dilan Polat her zamanki gibi dikkat çekti. Şarkının klipinde Dilan Polat’ın göz kamaştıran takıları ve saçına Eurolarla sarması dikkatleri çekmeyi başardı. Fenomen Dilan Polat’ın eşi Engin Polat’ta klipte yerini aldı.

Dilan Polat Enercii Şarkısı Video Klibi ve Şarkı Sözleri

Dilan Polat – Enercii (Şarkı Sözleri)

Eğlendiriyor beni dedikodularınız
Yüzüme gülüp ardımdan konuşmalarınız
Ne gözünüz tutar ne de beddualarınız
Çekemeyenler parti kursa kazanırsınız

Görüyorum her köşe başında taklitimi
Utanmadan bir de soruyor benziyoruz di mi
Hadi canım hadi öteye hadi bas geri
Takdir etmek isterdim bu vizyonsuz azmini

Yüzde yüz enerci
Bu nasıl bir sinerji
Tek tek ediyorum hater’larımı alerji
Umurumda mı? değil hiç
Hanginiz ikinci
Allah’ın lütfu bana bitmeyen bu enerci

Yok bende olan yok sende
Kalite gör sayemde
Okunmaz esamen de
Adımın geçtiği hiçbir yerde

Ağzınla kuş tutsan
İstiareye yatsan
Cürmün kadar yer yakarsın canım, ateş olsan
İkinci bir şansın
Belki de olurdu
Milyarda bir olsa da Hindistan’da doğsan

READ  Usta Oyuncu Ayla Algan Hayatını Kaybetti

Yüzde yüz enerci
Bu nasıl bir sinerji
Tek tek ediyorum hater’larımı alerji
Umurumda mı? değil hiç
Hanginiz ikinci
Allah’ın lütfu bana bitmeyen bu enerci

Söz/Müzik: Genco Ecer
Aranje: Ahmet Karagözlü

Yönetmen: Erkan Nas
Görüntü Yönetmeni: Cengizhan Demir

İzleyicilerden Gelen Yorumlar

Dilan Polat'ın Yeni Şarkısı Enercii'ye Gelen Tepkiler ve Övgü Mesajları!
Dilan Polat ve Yeni Şarkısı Enercii’ye Gelen Tepkiler

Twitter üzerinden kullanıcılar tarafından atılan tweetlerin bazılarında “Dilan Polat’ın bile şarkı çıkardığı şu dünyada benim bir tane stüdyo kaydımın olmayışı gözümü açık götürüyor söyliyeyim” yazarken, kimileri de “Ablam yanımda Dilan Polat Enercii dinliyor kardeşim gelmiş Uzi dinliyor İmdat” ifadelerine yer verdi.

YouTube üzerinde yayınlanan klipin yorumlarında

“Dilan Polat bütün kadınlara örnek olması gereken bir şahsiyet, yaşadığı ağır travmalar sonucunda bile hayata küsmeyip her alanda en başarılı kadın olmayı seçti. Hayatımızın yönetmeni senaristi biziz, en büyük kanıtım Diloşum. Azmine hayranım.” ifadelerine yer verirken bir diğer kullanıcı;

“Bu kadar gösterişe rağmen göze batmayan tek ünlü, üstelik birde çok sevliyor. Eşi benzeri pek bulunmayan çelişkiler yaşıyoruz bu kadınla, sanırım kalbinin güzelliği ve iyi niyetinin karşılığı bunlar”. şeklinde oldu.

Dilan Polat’ın Yeni Şarkısı Enercii Yaza Renk Katıyor! Şarkı Sözleri ve Bilinmeyenleri ile ilgili 24Okur yazılarına göz atmayı unutmayın!

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles