21.8 C
İstanbul
Salı, Haziran 25, 2024

BTS Black Swan’i Sürpriz Bir Videoyla Piyasaya Sürdü!

Şubat ayında piyasaya sürülecek yeni albümlerinden Black Swan isimli ilk single’ı sürpriz bir videoyla piyasaya süren ünlü K-Pop grubu BTS’in klibinde çağdaş dansçılar Slovenya merkezli MC Dance Company’den çok ünlü isimler de yer alıyor.

Bu kliple hayranlarına yeni kliplerinden ve tarzlarından ne beklemeleri gerektiği yönünde ipucu veren BTS’in klibi Martha Graham’dan bir alıntı ile başlıyor; “Bir dansçı iki kez ölür: bir kez dans etmeyi bıraktığında ve ilki daha sancılıdır.”


Klipte gruba ait hiçbir üyenin yer almıyor oluşu bizlere grubun daha farklı çalışmalar içerisinde olabileceğini düşündürüyor.

Şarkı hakkında gruptan yapılan resmi açıklamaya göre de; “Black Swan, bir gün müziğin bize dokunmayabileceğine dair endişelere ses veriyor. Bu bir sanatçının müziğin onun için gerçekten ne ifade ettiğine dair bir itiraf” ifadelerine yer verildi.

READ  Mutlaka Birilerine Sarmak Durumunda Olanlar İçin Harika Bir Şarkı: Kendime Sardım
Şüheda Şalışlıoğlu
Şüheda Şalışlıoğlu
20 yaşındayım. Mersin Üniversitesi psikoloji bölümü öğrencisiyim. Kendimi bildim bileli yazma, karalama, çizme alanları ile çok ilgilendim, içli dışlı oldum. Ve bu hobilerimi -hele hele yazma- bu mecra ile birleştirip daha iyi ve daha güzel işlere imza atmak istiyorum. Daha çok okumak, okudukça yazmak ve yazdıklarımı paylaşmak sanırım beni en çok mutlu edecek şey olabilir :)

Related Articles

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles