‘Allah’ın rızasından başka bir şey istemiyorum’

Gamze Özçelik Umuda Koşanlar Derneği  2017 Ağustos ayında kurdu. Dernek  “komşun açken, sen tok yatma” bu amaçla Göztepe’deki evini 4000,000 TL’ye satarak. Bu para ile Afrika’da yüzlerce su kuyusu açtırdı ve her kuyuya şehitlerimizin adını verdi.

Hala yardım eden derneğiyle birçok insana yardımcı oluyor. Gönüllülük ve hizmet anlayışıyla, dünya üzerinde başta çocuklar olmak üzere ulaşabildiğimiz tüm mazlum düşmüş yetim, öksüz, ruhsal ve fiziksel şiddet mağduru, savaş mağduru, aç sefil, hasta insanlar, hayvanlar ve doğa ile birlikte umudu paylaşma ve yaşama amacıyla ve afet, savaş, kıtlık ve benzeri olağanüstü durumlar da kişileri birlik ve beraberliğe davet etmek, ihtiyaç sahiplerinin gıda, giyim, sağlık, barınma ve yatacak yer gibi maddi manevi zaruri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İnsanoğluna örnek olsun geçmişini arkasında bırakıp geleceğini Allah’ın rızasını almak için uğraşıyor.

GAMZE ÖZÇELİK KİMDİR?

26 Ağustos 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Maltepe Anadolu Lisesinde de liseyi bitirdi. Bilgi Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamladı.1999 yılında katıldığı Elite Model Look yarışmasında 4. oldu. Bu yarışmadan bir sene sonra katıldığı Kanal D güzellik yarışmasında da 2. seçildi, yarışmanın ardından aldığı teklifleri değerlendirdi ve oyunculuğa ağırlık verdi.1998 yılında, Eyvah Kızım Büyüdü adlı yapımla ekranlara adım atan oyuncu, Cinler ve Serseri gibi başarılı projeler ile kariyerine devam etti. 2004 yılında, Hırsız Var adlı ilk sinema yapımında oynadı. Bu filmde Haluk Bilginer, Mehmet Ali Erbil gibi deneyimli oyuncularla çalışma fırsatı yakaladı. Çocuklar duymasında oyunculuk hayatına devam etti.

2006 yılında çekimine başlanan ve halen devam eden Arka Sokaklar adlı polisiye- macera dizisinde, Zeynep karakterini canlandırdı. Ardından Buzda Dans adlı yarışma programının sunuculuğunu üstlendi.

READ  Metin Güneş Kimdir?

Gamze Özçelik 19 Haziran 2008 tarihinde kendisi gibi oyuncu olan Uğur Pektaş ile dünya evine girdi. 30 Ocak 2010 tarihinde Murat Han adında bir erkek çocuğu oldu. Çift, 26 Aralık 2011 yılında ayrıldı.

Önceki İçerikTAI TF-X Gizli Savaşçı
Sonraki İçerikKelebeğin Rüyası (2013)
Kafasının estiği yere giden bir yolcu. :) :) Bir dünya yaratın ve o dünyanın içine en güzel aşkları koyun ve başrol oyuncusu siz olun lakin o oyunu kuralına göre oynayın...

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız