20.7 C
İstanbul
Salı, Haziran 18, 2024

Hangi Gül Sizi İfade Ediyor?

Kırmızı Gül


Karşınızdaki insan size kırmızı gül veriyorsa; sevgisinden emin bir şekilde sevdiğini anlatmaya çalışıyordur. Sizin gülü almanız onu mutlu etmeye yeterli olacaktır.

Siyah Gül


Karşınızdaki insan size siyah gül veriyorsa; içindeki karanlıktan kurtar beni demeye çalışıyordur. Sizin o gülü alıp kendinizin parlayan gülünü vermeniz yeterli olacaktır.

Beyaz Gül


Karşınızdaki insan size beyaz gül veriyorsa; içindeki kötülükten arınıp yanına geldim demek istiyordur. Çünkü içindeki kötü ruhlardan arınıp size gelmiştir. Sizin verdiğiniz en ufak sevgi, ona umut olacaktır.

Sarı Gül


Karşınızdaki insan size sarı gül veriyorsa; sizinle güneşin batışını izlemek istiyordur. Ya da güneşin doğuşunu izleyerek kahvaltı yapmak istiyordur. Hangisi işinize gelirse. ?

Mavi Gül


Karşınızdaki insan size mavi gül veriyorsa; o insan sizinle mavi sularda küçük bir tekneyle uzak diyarlara açılmak istiyordur.

Yeşil Gül


Karşınızdaki insan size yeşil gül veriyorsa; bir ormanda sizinle yürüyüşe çıkmak istiyordur. En güzeli bence bu, size gül verecek kişiye gönderin bu yazıyı ve yeşil gül istiyorum söyleyin. Kendisin yazıyı okuması yeterli olacaktır. ?

En çok yapmak istediğiniz etkinliği renkli güllerle anlatmaya çalıştım. Size gül verecek kişiye bu yazıyı göndererek rengini söylemek sizin için yeterli olacak. Gönderdiğiniz kişi yazıyı okuyarak yapması gerekeni anlayacak ve bir an önce uygulamaya geçecektir. ?

READ  Var Mısın? Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler
Muhammed Altun
Muhammed Altun
Kafasının estiği yere giden bir yolcu. :) :) Bir dünya yaratın ve o dünyanın içine en güzel aşkları koyun ve başrol oyuncusu siz olun lakin o oyunu kuralına göre oynayın...

Related Articles

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles