22 C
İstanbul
Cumartesi, Mayıs 25, 2024

4×4 Film

Addams Ailesi (2019)

Addams Ailesi, bir Amerikan filmidir. Yönetmenliğini Greg Tieman, Conrad Vernon’ un yaptığı, 1991 yılında vizyona girmiş Addams Ailesinin 3D ve değiştirilmiş versiyonudur. Gösterime giriş tarihi: 6 Aralık 2019 olan film birçok tanınmış yüze yer vermiştir ve yurt dışında beğeni toplamıştır.

Yapım Şirketleri: Bron Studios, Metro Goldwyn Mayer, Cinesite, Nitrogen.

Yapımcılar: Alison O’ Brien, Gail Berman, Conrad Vernon, Alexandra Schwartz.

Balon Pilotları (2019)

6 Aralık 2019 vizyon tarihli yabancı yapım filmin yönetmen koltuğunda Tom Harper yer almıştır. İngiliz fizikçi ve teorisyen Stephan Hawking’in hayatını anlatan, Her Şeyin Teorisi’nde birlikte rol alan Eddie Redmayne ve Felicity Jonus’u bir araya getiren filme başrolde Redmayne ve Jones’a, Tom Courtenay, Tim Mclnnery, Phoebe Fox Vincet Perez gibi isimler eşlik etmiştir.

Yapımcılar: Tom Harper, Todd Lieberman, David Hoberman

Yapım Şirketi: FilmNation Entertainment

Alev Almış Bir Kızın Portresi (2019)

6 Aralık 2019 vizyon tarihli yabancı yapım filmde, Ćeline Sciamma yönetmen koltuğuna oturmuştur. Ana teması Dram olan: Alev Almış Bir Kızın Portresi filmi, Fransa’ da çekilmiştir. Britanya’da genç bir kadının portresini yapmakla görevlendirilen bir sanatçının hikâyesini konu alıyor. Oyuncular arasında Noémie Merlant, Adèle Haenel, Luàna Bajrami yer almıştır.

Uzun Kız (2019)


6 Aralık 2019 vizyon tarihli yabancı yapım filmin yönetmen koltuğunda Kantemir Balagov oturmuştur. Ana teması Dram ve Savaş olan film, Rusya’da çekilmiştir. Uzun kız, II. Dünya Savaşı’nın ardından hayatlarını yeniden inşa etmeye çalışan iki kadının hikâyesini konu ediniyor. Oyuncu kadrosunda Viktoria Miroshnichenko, Vasilisa Perelygina, Andrey Bykov yer almıştır.

READ  4×4 Film

Related Articles

CEVAP VER

Bir yorum girin
Adınız

- Advertisement -spot_img

Latest Articles