Hakan: Muhafız 4.Sezon (Final Sezon) Yayınlandı!

Hakan: Muhafız dizisinin ilk 3 sezonunu beğeniyle izleyen birçok izleyici, 4. sezonu merakla bekliyordu. O gün geldi… Netflix’te Hakan: Muhafız dizisinin 4. final sezonunun yayınlandığı duyuruldu.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü’nün olduğu bu dizi oldukça beğenildi ve final sezonu olması herkesi üzdü. Dizinin kendi hesabından “Muhafız mücadelenin sonuna geldi.” paylaşımına yer verildi.

Hakan: Muhafız 4. Sezon bölümlerinde Hakan’ın, olayı kişiselleştirdiği görülüyor. Vezir’in öldürülmesinin felaketlerin sonunu getirmediğini belirten Hakan, sorunu çözmek için geçmişe gidiyor. Tabi ki Hakan’ı zorlu mücadeleler bekliyor.

Sezon hakkında yayınlanan paylaşıma da göz atabilirsiniz.

Paylaşıma yapılan yorumlarda dizinin final vermesini istemeyenler olduğu gibi finalin doğru olduğunu savunanlar da bulunuyor. Benim yorumum da bu yönde, tadında ve güzel bir final olmuş. Yabancı izleyicilerin çoğu Türk dizisi Muhafız’ın final sezonu olduğu için üzüldüğünü dile getirdiği görülüyor.

Hakan: Muhafız final sezonuna ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum: Tadında ve güzel bir final olmuş. 4. sezonda öncekilere göre çok özen gösterilmiş. 4 sezonluk bir dizide oldukça iyi bir iş çıkartmışlar bence. İlk sezonu görünce çok izlenmez dedim, hatta vaktim varken bile başka diziler, filmler izledim. Bir gün baktım izlenecek bir şey kalmadı. Kahvaltı yaparken genelde bir şeyler izlediğimden baktım en üstte yine görünüyor TOP listesinde 1. sırada, dedim izleyeyim bakayım ne çıkacak. İzlemeye başladım. Bazı hatalar falan çok komedi geldi. Senaryoda önceden izlediğim bir iki diziyle benzerdi ama vakit geçirmek için izledim. Sonuç olarak oldukça beğendim.